İadeye sebep üretim kaynaklı bir hata ise her iki yöndeki gönderi bedelleri VAQUE20 tarafından karşılanacaktır. Böyle bir durumda, müşteri, VAQUE20’ye e-posta yoluyla durumu bildirdikten sonra, ürünü karşı taraf ödemeli olarak gönderir. VAQUE20, müşterinin isteğine göre dilerse kargo bedeli dahil tüm ürün bedelini 14 gün içinde iade eder, veya aynı desende, eğer desen üretimden kalkmış ve temin edilemiyorsa müşterinin isteyebileceği bir başka desende aynı kategori ürünü aynı miktarda ve ücretsiz olarak müşteriye ulaştırmakla yükümlüdür.

Kargo sürecinde üründe oluşabilecek hasarlar veya kullanım kayıpları söz konusu ise teslim anında teslim fişini onaylamadan önce kargo firması yetkilisinden hasar tespit tutanağı (zabıt) tutturularak iade edilecek ürün/ürünlere ekleyerek kargo yetkilisine geri teslim ediniz. Böylece iade ürünün ve yeni yollanacak ürünün gönderi bedelleri kargo firmasının sorumluluğunda olacaktır.

Cayma Hakkı Nedeniyle İade Koşulları:

Cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek isteyen müşterimizin, e-posta yoluyla bizi bilgilendirdikten sonra, iade ürünün gönderi bedelini kendisi ödeyip, ürünü VAQUE20’ye geri göndermesi yeterlidir. Ürün iadesinin merkez ofise ulaşmasını takiben 14 gün içinde, eğer tahsil edilmiş ise kargo bedeli haricinde kalan ürün bedeli, herhangi bir kesinti yapılmaksızın müşteriye nakden iade edilir. Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.

LÜTFEN PAKETİN AÇILMIŞ OLMASI DURUMUNDA, ÇORAPLARIN HİJYENİK KULLANIM ÜRÜNÜ OLDUĞUNDAN DOLAYI KESİNLİKLE İADE KABUL EDİLMEYECEĞİNİ UNUTMAYIN.

Para İade Süresi:

İade edilen ürünlerin bedeli, ürün VAQUE20’ye ulaştığı ve yukarıdaki şartların sağlandığı belirlendikten itibaren 10 (on) gün içinde nakden iade edilir.